Ru
  1. РКД
  2. Монодобрива

Рідкі моно-добрива

Монодобрива - це звичайні добрива, в складі яких присутній один поживний елемент.

Важливо розуміти, що комплексні препарати не завжди є кращим вибором. Кожна сільськогосподарська культура в різні періоди відчуває потребу в різних поживних елементах в необхідному співвідношенні. У певних обставинах таке співвідношення, визначене виробником, може бути недостатньо концентрованим і навпаки.

Крім того, під час боротьбі з хворобами моно-добриво часто виступає єдиним можливим варіантом через правила незамінності елементів.

Елементи, на основі яких виготовляються моно-добрива:

  • бор;
  • цинк;
  • марганец;
  • мідь.

Будь-який з зазначених елементів присутній в грунті в необхідній кількості. Проблема полягає в тому, що мідь, цинк, бор або марганець перебуває в важко- або навіть не доступній формі. Внесення рідких [моно] добрив дозволяє усунути гостру нестачу необхідного елемента найбільш оперативно. При цьому культура отримує і живлення, і захист від несприятливих факторів або шкідників..

Підживлення простими розчинами допускається двома методами: грунтове внесення або обприскування.

ТОВ НВП “Фервіта” пропонує широкий вибір моно-добрив в хелатній формі! На відміну від комплексів на неорганічних солях, рідкі моно-добрива ближчі до природних речовин. Тому добре засвоюються: швидше і повніше, ніж солі. Також хелати захищають мікроелементи, які потрапили в грунт, від передчасного хімічного зв'язування з карбонатами та фосфатами.

Завдяки моно-добривам нашого виробництва ви заощаджуєте час і кошти, тому що проблема нестачі того чи іншого елемента вирішується безпосередньо цим елементом.