Ru
 1. РКД
 2. Макродобрива
 3. "Віта-Комплекс" NPK 10:10:10

Рідке добриво «Віта - Комплекс» NPK 10:10:10

Висококонцентроване Повне Мінеральне Добриво

Рідке Комплексне Добриво (РКД) “Віта - Комплекс” NPK 10:10:10 - це універсальне добриво яке можна використовувати як "Майстер-Добриво" для всіх видів сільськогосподарських культур. Використання сировини для харчової і фармацевтичної промисловості дали можливість створити мінеральне добриво найвищої якості у вигляді абсолютно прозорого розчину без баластних домішок і шкідливих елементів. Низький сольовий індекс і нейтральний показник pH забезпечують високу доступність азоту (N), фосфору (P) і калію (K). Універсальність наших рідких добрив укладена у всіх аспектах пов'язаних з його використанням.

Точність і однорідність

Використання саме рідких форм мінеральних добрив дає змогу досягати високу точність і рівномірність їх внесення. це робить сухі форми добрив не конкурентноздатними.

Зберігання та транспортування

На відміну від сухих форм мінеральних добрив рідкі добрива не мають специфічних вимог до зберігання і транспортування. Вони пожежобезпечні і можуть зберігатися в звичайних харчових ємностях. РКД не потребує якихось дозвільних документів на транспортування і зберігання.

Устаткування

Використання РКД вв якості стартового добрива вимагає наявності спеціально обладнаної техніки. Це не лякає сучасних фермерів, значними інвестиціями, адже результати очевидні, а інвестиції повертаються в найкоротші терміни.

Методи застосування:

Замочування насіння

Використання лише 0,5-2 літри РКД “Віта-Комплекс” нна тонну посівного матеріалу зменшує схильність до захворювань і підсилює стійкість рослин до заморозків.

Стартове добриво

Внесення рідких мінеральних добрив перед/під час посіву стало невід'ємною частиною фермерської діяльності в розвинених аграрних регіонах світу. Стартове внесення рідких комплексних добрив забезпечує стрімкий розвиток рослин, що скорочує період вразливості молодих сходів до хвороб паразитів і кліматичних факторів. Особливо актуальним внесення стартових мінеральних добрив є внесення під озимі культури.

Позакореневе підживлення

Використання РКД в якості позакореневих підживлень має безліч переваг. Обприскування по листу забезпечує більшу ступінь засвоєння поживних елементів в найкоротші строки. Реакція рослин на таке підживлення помітна вже в перші дні після внесення. Вилучається вітрова деструкція поживних елементів. Зберігається біогенність грунту. Контроль живлення стає більш легким і дозволяє оперативно вносити коригування. Абсолютною перевагою рідких комплексних добрив є можливість поєднання підживлення із застосуванням засобів захисту рослин.

Фертигація

Внесення мінеральних добрив разом з поливною водою стане відмінним методом для господарської діяльності на захищеному грунті. Особливо якщо використовується крапельна система зрошення. На відміну от водорозчинних, рідкі комплексні добрива, сзберігаючи всі свої переваги, не призводять до засмічення і корозії елементів системи зрошення.

Переваги

 • 100% розчинність в воді;
 • Екологічно чисті добрива, з високоякісної сировини, що використовується в харчовій і фармацевтичній промисловості;
 • Всі добрива одержані в результаті хімічного синтезу;
 • Цілком прозорий розчин без баластових домішок і шкідливих елементів;
 • Висока доступність азоту, фосфору і калію;
 • Нейтральний показник pH;
 • Низький сольовий індекс;
 • Засвоєння за низької температури грунту від +5 С;
 • Низька температура кристалізації добрив;
 • Можливість застосування з іншого агрохімією.

Де купити добрива?

Ми поставляємо РКД "Віта-Комплекс" в пластикових ємностях об'ємом 20 дм2; "Євро-Куб"" (1 м2); наливом в автоцистерни.

Паспорт якості РКД "Віта-Комплекс" NPK 10:10:10
склад:
Азот (N)10% (125 г/л)
Фосфор (P)10% (125 г/л)
Калій (K)10% (125 г/л)
властивості:
густина:1.24 - 1.27 г/см3
кислотність:pH 7.2 - 7.6
тара:20л / 1000л
Дякуємо Вам за залишений відгук. Ваш відгук буде опублікований після модерації.
Залиште Ваш відгук
Александр AgroExpert
5x
2019-11-19
Отличные жидкие удобрения. Высокое качество, приятные менеджеры быстрая доставка. 5+