Ru
  1. Культури
  2. Рідкі Добрива для Овочевих Культур
  3. Рідкі Добрива для Томатів

Томати

Томати Выращивание томатов требует повышенного внимания еще на самых ранних стадиях. Уже на стадии рассады помидоры нуждаются в подкормке. Томаты хорошо реагируют на внесение удобрений, но неправильное или чрезмерное использование удобрений может привести к негативным последствиям.
На стадії розсади, коли у томата є три листа, необхідно провести підживлення калійними добривами. Однак робити це необхідно з великою обережністю з точним додержанням дозувань. Слід уникати застосування добрив містять хлористий калій, так як томати є хлорофобной культурою і присутність хлору шкодить корінню рослини.
Щоб уникнути проблем рекомендуємо використовувати рідке комплексне добриво "Віта-Комплекс" марки 10:10:10 з дозуванням 1-5 л / га на добу.
Загальна кількість підживлень томату, становить 3-4 кореневих підживлень і 4 позакореневих підживлень по листу.
У тепличних господарствах, через підвищену вологість, використання органічних добрив та листових підживлень може призвести до розвитку інфекцій. Кращим рішенням живлення томатів в умовах закритого грунту стане крапельне зрошення робочим розчином рідких комплексних добрив марок: 10:10:10, 5:20:5, 3:18:18, 0:11:15
Точне дозування залежить від складу грунту, агрокліматичних умов і стадії розвитку рослини. Консультації по застосуванню і дозуванню наших комплексних добрив Ви можете отримати за телефонами вказаними на сторінці контактів або замовивши зворотний дзвоник.