Ru
  1. Культури
  2. Рідкі Добрива для Овочевих Культур
  3. Рідкі Добрива для Перцю

Перець

Перець Перець є однією з найбільш популярних культур на овочевому ринку України.
Незважаючи на свою вимогливість до умов зростання і мінерального живлення багато господарств охоче береться за культивацію перцю як в тепличних умовах так і у відкритому грунті.
Перець не переносить як надмірного зволоження так і посушливості. Знайти так звану "зону Златовласки" часом буває не просто, але за старання перець обов'язково винагородить свого господаря щедрим і якісним урожаєм.

Перець дуже світло- та теплолюбний і цей факт деколи приводить до того, що рослина не встигає дозріти. Особливо часто це спостерігається коли літо багате похмурими днями.

Єдині способи нівелювати проблеми нестачі тепла і освітлення - це штучне підсвічування, яке можна досягти тільки в умовах захищеного грунту, і забезпечення якісного, повноцінного харчування за рахунок комплексних добрив.

Підживлення перцю

Починаючи з посіву рекомендується підгодовувати рослину. Склад добрив і концентрація поживних елементів в розчині залежать від етапу розвитку перцю, виду грунту, кліматичних умов та інших факторів.

Рекомендуємо отримати консультації фахівця, перед тим як планувати закупівлю добрив для перцю, це збереже ваші фінанси і ваш урожай.
Зв'яжіться з нами для отримання консультацій щодо використання концентрованих рідких добрив нашого виробництва.
Добре планування - запорука точного землеробства.