Ru
  1. Культури
  2. Рідкі Добрива для Овочевих Культур
  3. Добриво для Огірків

Огірки

Огірки Вирощування огірка може стати дуже прибутковим видом діяльності. Це вологолюбна рослина з тропічним родоводом обов'язково потішить Вас високим урожаєм, якщо ви забезпечите його всім необхідним.br> Найважливішими умовами, для успішної культивації, є забезпечення належних умов температури, вологості та якісного живлення. Якщо створення вологого теплого середовища не є важким завданням, то забезпечення повноцінного правильного живлення, часто виявляється причиною невдач. Справа в тому що, незважаючи на хорошу реакцію огірків на підживлення, його дуже легко перегодувати. Так надлишок мінеральних підживлень може призводити до таких наслідків як: зміна форми плода, накопичення нітратів, відмирання зав'язей або цілої рослини.
В умовах тепличного господарства використання органічних добрив може призводити до розвитку захворювань і поширенню шкідників.

Удобрення огірків

Точне визначення норм внесення добрив і проведення підживлень є визначальним фактором у формуванні високого врожаю культури.
Рекомендовані дози і норми не є універсальними і також можуть часто приводити до помилок. Для конкретного господарства необхідний індивідуальний підбір комплексу мінерального живлення.
У прохолодні і похмурі дні кореневі підживлення стають менш ефективними ніж позакореневе по листу, а в сонячні і спекотні дні навпаки, можуть призводити до опіків.
Склад землі також вносить коригування до складу живильного розчину.
Використання дерново-підзолистих грунтів вимагає додаткових азоту і фосфору, легкі піщані і супіщані грунти вимагають додаткового внесення калію, бору та міді, торфові грунти зажадають збільшення кількості міді.
Як бачите підбір живлення огірків - комплексна задача з якої не завжди можна впоратися без консультацій досвідченого агронома.
Компанія "Фервіта" пропонує гнучке рішення мінерального живлення.
Лінійка рідких добрив нашого виробництва підходить для всіх умов вирощування огірків. Сумісність рідких добрив “Віта-Комплекс”, дозволяє безпечно змішувати різні марки для досягнення оптимального складу робочого розчину. Ми з радістю надамо консультації та рекомендації щодо застосування наших продуктів у Вашому господарстві за телефонами: см. Контакти. Також Ви можете замовити консультації досвідченого агронома.