Ru
  1. Культури
  2. Рідкі Добрива для Овочевих Культур
  3. Рідкі Добрива для Капусти

Капуста

Капуста Вирощування капусти, на наших землях, відомо з незапам'ятних часів. Ця рослина посіла важливе місце в культурі нашого народу і користується високим попитом з року в рік. Однак вирощування капусти - це справа з підвищеними ризиками і вимагає високої відповідальності.
Крім регулярних підживлень культура досить вимоглива як до умов зростання так і до складу грунту. Примхливість рослини позначається у всіх аспектах агротехніки і полягає в вузькому проміжку між "мало" і "багато". Випадіння з цих референтних значень як в більшу так і в меншу сторону однаково негативно позначається на урожайності.
Це відноситися до вмісту гумусу в грунті і до дренажних властивостей останнього, і до вмісту макроелементів в складі добрива і до кліматичних параметрів таких як температура, вологість, освітлення.
Смакові якості капусти дуже залежать від доступності фосфорних добрив, дефіцит яких робить смак більш гірким. Використання повного NPK добрива в якості підживлень сприяє швидкому розвитку великих щільних качанів з високими параметрами лежкості.
Нашими фахівцями, на базі лінійки рідких комплексних добрив "Віта-Комплекс", були розроблені рекомендації та схеми підживлень для капусти. Однак точні норми залежать від типу грунту, сорту капусти і режиму зрошення.
На ранніх етапах розвитку рослини (2 - 3 справжніх листків) рекомендуємо здійснювати підживлення капусти комплексним добривом "Віта-Комплекс" 5:20:5 або 9:18:9.
На ранній стадії формування качана на користь піде внесення NPK 10:10:10 або NPK 8:24:0.
На фінальній стадії розвитку качана незамінним для формування гарного смаку і лежкості капусти необхідно використовувати добриві марки 3:18:18 или 0:11:15.
Також корисним буде провести підживлення моно-добривом “Віта-Бор”.
Точні добові норми витрат для Вашого господарства Ви можете дізнатися проконсультувавшись у наших фахівців за телефонами доступним на сторінці “контакти” або замовивши консультацію.