Ru
  1. Культури
  2. Рідкі Добрива для бобових культур
  3. Рідкі Добрива для Гороху

Горох

Горох Вирощування бобових культур завжди користувалося популярністю. Горох має найвищий показник врожайності з родини бобових культур - від 30 до 50 ц. / Га.
Мати такий приріст гороху дуже легко, якщо заздалегідь підготувати і удобрювати цю культуру. Також потрібно враховувати тип грунту. У гороху невеликий період вегетації, через це потрібно уважно і в потрібний термін, дотримуючись рекомендованих норм, внести добриво, що принесе максимальний урожай.

Слабку кореневу систему даної культури можна компенсувати підгодівлею фосфором в складі NPK як при основній обробці так і при висіві.
Зелена маса гороху, яка знаходиться над землею, має потребу в поживних речовинах - мікроелементах (молібден, бор, цинк, мідь) для того щоб зерно наливалося. Повноцінне підживлення прямо-пропорційно залежить не тільки від методів внесення, але і від терміну. Виходячи з перерахованого вище рекомендуємо внесення з комбінованим вмістом NPK під посівну.
Норма внесення варіюється в залежності від кислотності (PH) грунту.
Так само радимо застосовувати добриво по листу в фазі 1-3 трійчастого листка або бутонізації. Добриво повністю розчиняється, забезпечуючи економне використання.