Ru
  1. Культури
  2. Рідкі Добрива для бобових культур
  3. Рідкі Добрива для Нута

Нут

Нут Нут це одна з основних зернобобових культур не тільки в світі. В Україні вирощування нуту набирає більших обертів. Дуже посухостійкий і морозостійкий, нут витримує коливання температури від + 53 C. до -16 C. Ще ця культура невибаглива до складу грунту, рівню рН (варіюється від 6 до 9). Бажано щоб попередники нуту були зернові культури. Перед посівом, не зайвим буде, обробити насіння комплексом рідких добрив "Віта технічні" + гумат, стійкість рослини збільшиться на 35-70%.
Для подальшого підживлення застосовується NPK добриво де азот відсутній, хоча, 30-40 кг. / Га. азоту припустимо. Нут дуже потребує сірки, 9-11 кг. / Га. якої допомагають значно підвищити врожайність. Що стосується захисту сходів, нут не має специфічних шкідників. Нут виділяє щавлеву кислоту, яка захищає його від нападів.
Велика проблема, з якою стикається нут це бур'яни. Їх велика кількість під час збору врожаю може призвести до погіршення якості продукту. Дієвий метод захисту нуту є боронування, яке проводиться до появи перших сходів.

Нут має безліч переваг - особливо в нашій агрокліматичній зони. Його вибирають насамперед тому, що він підходить до наших умов, так як зараз питання посухостійкості є актуальним. Також важливо що є попит, тому і ціна на нут вище ніж на інші бобові.