Ru
  1. Публікації
  2. Теплиці та Рідкі Комплексні Добрива (РКД)

Теплиці та рідкі комплексні добрива (РКД)

Сільськогосподарські культури, які вирощуються в закритому грунті, перебувають в обраному становищі. Вони перестають залежати від опадів і виростають в оптимальних температурно-вологісних умовах. Основним завданням власника теплиці є правильне внесення добрив. Тут існує певна специфіка, яку необхідно знати і дотримуватися.

Основний фактор, який впливає на урожайність - мінеральне живлення. Застосовуючи рідкі комплексні добрива від ТОВ НВП «Фервіта», ви з легкістю зможете впливати на його кількісний та якісний склад!

Що і коли вносити?

Рослини дуже чутливі до нестачі/дефіциту того чи іншого елемента в їх раціоні. Зрозуміти, чого саме не вистачає, допоможе наступна таблиця:

Ознаки нестачі / дефіциту поживний єлемент
нижнє листя набуває блідо-зелений колір, стебло стає надзвичайно крихким і тонким азот
яскраво виражений пурпуровий відтінок частин листового апарату, зростання уповільнений, листя з часом відмирають, затримка цвітіння фосфор
листя закручується по краях до низу, міжвузля не збільшуються (не ростуть), тканини рослини відмирають калій
листовий апарат сильно світлішає, в областях між прожилками спостерігається хлороз, забарвлення змінюється із зеленого в жовте, фіолетове, червоне магній
коренева система, листя та бруньки вражені некрозом кальцій
жовтий або дуже блідий зелений колір листя, хлороз межжілковий просторів залізо
невиконання зав'язі, відмирання листового апарату бор

Разом з тим, передозування поживними речовинами також має пагубні наслідки. Найчастіше це поява некротичних уражень листового апарату.

У лінійці компанії є поживні комплекси, застосування яких допоможе забезпечити повноцінне харчування рослин. Це одне з головних переваг рідких комплексних добрив «Фервіта» - оперативне підживлення необхідними елементами на будь-якому етапі вегетаційного циклу.

Комфортність застосування РКД полягає в універсальності комплексів. Їх легко використовувати під час фертигації для транспортування поживних речовин в навколокореневу зону або для позакореневого підживлення під час обприскування рослин.

Збалансоване і своєчасне внесення поживних речовин в складі рідких комплексних добрив сприяє підвищенню врожайності і зниженню витрат вашого часу/грошових коштів.

Наша продукція