Рідкі Добрива для систем крапельного зрошення
Використання систем краплинного зрошення, на сьогоднішній день, набуло великої популярності в нашій країні. Причиною цього стала висока ефективність і економічність такого підходу. Незважаючи на істотні матеріальні і трудові витрати на придбання та встановлення, крапельний полив став справжньою знахідкою для аграріїв України, особливо в регіонах з недостатнім природним зволоженням.
Справа в тому що крапельна система зрошення, по-перше може бути використана в будь-яких господарствах і масштабах, чи то сад, город теплиця і ін. По-друге ця система має низку переваг, які роблять її використання вкрай зручним і економічно обгрунтованими.
Переваги крапельного зрошення
- дотримання ідеального для культури рівня вологості
- можливість підживлення рослин разом з поливом (фертигація)
- точне дозування добрив
- точність доставки поживних елементів
- зменшення витрат на добрива і воду
- зменшення витрат часу і праці
- можливість дистанційного контролю (через інтернет)
- мінімальне забруднення грунту
- зменшення термінів дозрівання
- поліпшення якісно-кількісних параметрів урожаю
- висока масштабованість системи
В случае тепличного хозяйства важным преимуществом можно обозначить нивелирование влияние полива на микроклимат и уменьшение расходов на его поддержание.
Де актуально використовувати системи крапельного поливу
Системи крапельного поливу успішно використовуються в таких господарствах:
- ягідні ферми
- сади
- тепличні господарства
- промислове вирощування сільськогосподарських культур
- гідропонні господарства
- грибні ферми
- газони
- вирощування квітів (Голландський метод / метод вирощування)
Фертигація і добрива для краплинного зрошення
Фертигація - це метод підживлення рослин одночасно з поливом.
В якості комплексних добрив для додавання в поливну воду, в установках крапельного поливу, використовують звичайні мінеральні добрива в рідкої або водорозчинній формі.
Перевага рідких комплексних добрив
Рідкі комплексні добрива (РКД) можна назвати кращим вибором для систем крапельного зрошення. Вони позбавлені найголовнішого вади водорозчинних добрив - випадання осаду, який призводить до забруднення важливих елементів системи. Найчастіше в гонитві за економією підприємства закуповують дешеві водорозчинні добрива що пізніше призводить, до витрат на обслуговування або зміну засмічених і пошкоджених вузлів капельного поливу.
Ще одна перевага рідких мінеральних добрив в тому, що вони практично повністю виключають хімічну реакцію з елементами, що містяться в грунті. Це збільшує відсоток поживних елементів які засвоюються.
Вибір добрив
Остаточний вибір типу і складу мінеральних добрив для систем крапельного поливу, необхідно врахувати багато чинників. Таких як: властивості культури, грунту, клімату і самої системи зрошення і підживлення. Найчастіше без консультацій експерта просто не обійтись.
Помилки у виборі агрохімії часто призводять до недоотримання вигоди від господарської діяльності і погіршення відносин між споживачем і постачальником.
Компанія «Фервіта» є виробником якісних, рідких комплексних добрив в Україні.
Наша компанія піклується про репутацію і прагне створити теплі відносини з нашими партнерами і клієнтами.
Саме тому пропонуємо Вам безкоштовні консультації з підбору, придбанню та використанню комплексних мінеральних добрив для всіх систем точного землеробства.
Дзвоніть за номерами: 095-335-06-50, 096-134-40-22
працюємо з Пн. по Пт. с 9:00 до 18:00
Успішного Вам Землеробства! )