Ru
  1. Про компанію

Про нас

Науково-виробниче підприємство «Фервіта» - це агрохімічне підприємство, основною діяльністю якого є розробка і виробництво рідких комплексних добрив.

Сьогодні підприємство дає можливість багатьом сільгоспвиробникам більш раціонально використовувати наявні ресурси. Завдяки передовим науковим знанням та інноваційним рішенням фахівці компанії працюють з метою удосконалити сучасні підходи до живлення рослин. Метою діяльності компанії «Фервіта» є пропозиція комплексних рішень для українських аграріїв. Компанію «Фервіта» відрізняє високоякісна продукція, інтегрований підхід до вирішення поставлених задач та використання переваг сільського господарства України. Назва «Фервіта» (Fervita) походить від двох слів: "fertilizers" - з латинської добрива, "vitae" - з латинської життя.

Продукція

На теперішній час, після проведення багатьох лабораторних випробувань, представлено лінійку макро-добрив під назвою Віта-Комплекс. Рідкі добрива “Віта-Комплекс” використовуються на протязі всього періоду вегетації - від обробки насіння до молочно-воскової стиглості зерна, за температур від +5 С. Добрива Віта-Комплекс знайшли широке застосування на зернових, технічних, овочевих, декоративних культурах. Застосовуються як у відкритому грунті, так і в тепличному господарстві.

Виробництво

Процес виробництва рідких добрив «Віта-Комплекс» є унікальним і грунтується на використанні сучасних технологій і високоякісної сировини, яка застосовується в харчовій та фармацевтичній промисловості.

Консультації та агрономічний супровід

Співробітники компанії надають кваліфіковану консультаційну підтримку щодо застосування рідких добрив. У разі необхідності наші агрономи-консультанти надають послуги з агрономічному супроводу сільськогосподарських підприємств.